O nás

O firmě

Jsme vzdělávací a poradenská společnost působící v oblasti lidských zdrojů. Zaměřujeme se na vzdělávání v oblasti soft skills, poradenství v oblasti řízení lidských zdrojů a měření kvality služeb zákazníkům.

Historie

Na českém a slovenském trhu působíme od roku 1995, od založení společnosti jsme pracovali pro více než 300 zákazníků.

Personální zázemí

Ve společnosti pracuje 7 interních zaměstnanců, spolupracujeme s portfoliem 20 externích lektorů, konzultantů a koučů s odborným vzděláním, rozsáhlými zkušenostmi z praxe a s vedením rozvojových programů.

Zkušenosti

Realizujeme náročné projekty (prezenčně i online) pro významné společnosti jednotlivých oborů komerční i státní sféry, přicházíme s kreativními řešeními a kombinujeme naše zkušenosti z lokálního trhu s moderními metodami. Naši lektoři se průběžně vzdělávají v metodice i lektorských dovednostech, naši koučové absolvovali dlouhodobé mezinárodní programy ukončené certifikací.

Mezinárodní projekty

Máme řadu zkušeností jako lokální dodavatelé v rámci mezinárodních rozvojových programů našich klientů. V těchto projektech prokazujeme schopnost respektovat firemní program a kreativně je modifikovat na míru místním podmínkám a české mentalitě.

Naše vize

Chceme být vůdčí společností v oblasti rozvoje lidí a přinášet našim zákazníkům užitek, energii a inspiraci pro jejich dlouhodobý růst.

Naše hodnoty

Partnerská spolupráce a etika, pozitivní zákaznický zážitek, profesionalita s lidskou tváří, flexibilita, kreativita.

Proč spolupracovat s námi

Dlouhodobá zkušenost v oblasti lidských zdrojů, vysoký standard týmů lektorů, koučů a konzultantů, kvalita převyšující cenu, profesionalita s „lidskou tváří“, humor a „positivní“ energie

Členství 

Positive je členem:

                                             

Sponzoring 

Od roku 2008 sponzorujeme neziskovou organizaci Lékořice.

Od ledna 2005 přispíváme na vzdělávání indického chlapce Chethana Kumara prostřednictvím organizace Arcidiecézní charita Praha.