Otevřené programy

Online kurz Vedení týmu na dálku

Práce na home office se stává naší každodenní realitou. V některých firmách existovala již dříve jako benefit, ve většině firem se zavedla velmi rychle jako nezbytnost na jaře a zůstala nadále více či méně využívána. Kdo doposud nezareagoval, je v těchto dnech opět nucen tuto variantu řešit. Získat technologie není problém, ale připravit lidi na tuto změnu není vždy jednoduché.

Firmy a týmy jsou v této situaci konfrontovány s nutností nastavit si nová pravidla fungování a komunikace, provést inventuru týmu, inventuru vlastního stylu řízení a podívat se na firemní kulturu z nadhledu. Nabízíme vám proto online kurz, který Vám pomůže přejít na jiný styl práce bezbolestně a vyvarovat se zbytečných chyb.

Cílová skupina

Vedoucí pracovníci, projektoví manažeři, personalisté, všichni postavení před nutnost adaptovat sebe i své týmy na nové podmínky.

Cíle

Ujasnit si, co chci já, můj nadřízený, moji podřízení/kolegové, znát rizika a příležitosti plynoucí z práce na dálku, podívat se na svůj tým i jednotlivce z pohledu zralosti, výkonu a chování, rozhodnout se pro správný postup stanovování pravidel, připravit se na odpor při obhajování pravidel, získat informace o zkušenostech z jiných firem, připravit si konkrétní kroky pro vlastní tým.

Obsah

 • Cíle, rizika a příležitosti při práci na dálku
 • Práce se změnou
 • Kde jsme teď
 • Inventura současného týmu z pohledu zralosti
 • Direktivní a participativní nastavování pravidel
 • Můj styl řízení při pohledu shora
 • Nastavení cílů a správné delegování úkolů místo mikromanagementu
 • Co se osvědčilo a neosvědčilo v jiných firmách
 • Schopnost říci NE
 • Dospělý přístup
 • Asertivita v jednání s podřízenými při změně způsobu práce

Lektor

Lucie Idel Nachtigalová je zkušená senior lektorka, její tréninky jsou ceněny především pro svou praktičnost a interaktivitu, kterou se snaží zachovat v maximální možné míře i v online prostředí.

Do společnosti POSITIVE přišla před 16 lety z pozice manažerky klientského centra významné telekomunikační společnosti, kde vedla tým cca 200 lidí. Jako lektorka se specializuje na manažerské a prodejní dovednosti, vede projekty pro nejnáročnější zákazníky a její zpětná vazba od účastníků je trvale výborná.

Hodnocení účastníka předchozích online kurzů na téma Vymáhání pohledávek po telefonu:

“Díky naší společnosti (Arval CZ s.r.o.) jsem měl možnost zúčastnit se vzdělávacího online kurzu od spol.  POSITIVE s.r.o. Vzhledem k situaci s Covid-19 měl být kurz veden formou webex meetingu, a protože upřednostňuji živá školení, neměl jsem velká očekávání. Ovšem po absolvování první etapy s hlavním tématem “pohledávky”, byla pro mne možnost využít i navazujících kurzů “asertivity” a “jednání s manipulujícím člověkem” jasnou volbou. Lektorka vše vysvětlovala srozumitelně, pochopitelně a s logickou návazností. Nezapomněla uvést příklady z reálného života, jak profesního, tak soukromého, a dokonce se jí podařilo podnítit i diskuzi, což při školení na dálku není lehký úkol. I díky tomu jsem si z tohoto školení mnoho odnesl a byl schopen jej aplikovat do své pracovní náplně prakticky druhý den. Pokud se znovu naskytne příležitost využít tohoto školení na nová témata, rád ji znovu využiji.”

Termíny programu

Program bude probíhat v následujících termínech

1. 24.10.2024 9.00 - 11.00 REZERVOVAT TERMÍN
2. 24.10.2024 12.30 - 14.30 REZERVOVAT TERMÍN

Cena

1900 Kč bez DPH / účastník

Rozsah

2 x 2 hod., celkem 4 hodiny

Forma kurzu

 • online, aplikace MS Teams
 • účastníci obdrží e-mailem odkaz, po kliknutí na odkaz se připojí ke schůzce, v níž kurz probíhá, k dotazování mohou použít chat ve schůzce či mikrofon

REGISTRACE je možná nejpozději do 17 hod. den před konáním kurzu. Později negarantujeme možnost přihlášení.

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA společnosti POSITIVE
Účastníci:
Jméno E-mail Pozice
V případě technických potíží se zadáním objednávky se obraťte na monika.putalova@positive.cz,
děkujeme Vám.
Rezervace se řídí obchodními podmínkami, které naleznete ZDE.
Potvrzením rezervace souhlasíte se zpracováním osobních údajů. ZDE.