Otevřené programy

Online kurz Praktická asertivita

V současné době, kdy čelíme situacím, s nimiž jsme se nikdy nesetkali, je těžké zaujmout správný postoj. Tento program vám pomůže obstát v nadcházejících těžších ekonomických a společenských podmínkách, nenechat se semlít lidmi ani okolnostmi, současně nebýt agresivní a necítit se bezmocní.

Cílová skupina 

Všichni, kdo chtějí přiměřeným způsobem prosadit své cíle, umět odmítnout bez výčitek svědomí a arogance, ubránit se důstojně manipulaci.

Cíle

Cílem programu je přiblížit účastníkům asertivitu jako životní postoj, naučit je používat asertivní techniky v profesním i osobním životě, účinněji řešit obtížné situace, se kterými účastníci při své práci setkávají.

Obsah

Asertivní techniky a práva

  • Základní principy asertivity
  • Asertivní práva a techniky
  • Použití asertivity při jednání v obtížných a konfliktních situacích
  • Jak pomocí asertivity čelit neoprávněné kritice a manipulaci
  • Jak pomocí asertivity zvládat silné emoce
  • Rozdíly mezi agresivním, pasivním a asertivním jednáním

Lektor

Lucie Idel Nachtigalová je zkušená senior lektorka, její tréninky jsou ceněny především pro svou praktičnost a interaktivitu, kterou se snaží zachovat v maximální možné míře i v online prostředí.

Do společnosti POSITIVE přišla před 16 lety z pozice manažerky klientského centra významné telekomunikační společnosti, kde vedla tým cca 200 lidí. Jako lektorka se specializuje na manažerské a prodejní dovednosti, vede projekty pro nejnáročnější zákazníky a její zpětná vazba od účastníků je trvale výborná.

 Hodnocení účastníků předchozích online kurzů:

-      Excelentní jako vždy.

-      Velmi srozumitelné, ocenila jsem hlavně praktické ukázky jak na dané situace reagovat.

-      Konkrétní příklady byli super.

-      Přestože vzhledem k situaci proběhl virtuálně nijak to neztrácelo na kvalitě.

-      Efektivně i online,  na začátečníka v aplikaci dobré.

“Díky naší společnosti (Arval CZ s.r.o.) jsem měl možnost zúčastnit se vzdělávacího online kurzu od spol.  POSITIVE s.r.o. Vzhledem k situaci s Covid-19 měl být kurz veden formou webex meetingu, a protože upřednostňuji živá školení, neměl jsem velká očekávání. Ovšem po absolvování první etapy s hlavním tématem “pohledávky”, byla pro mne možnost využít i navazujících kurzů “asertivity” a “jednání s manipulujícím člověkem” jasnou volbou. Lektorka vše vysvětlovala srozumitelně, pochopitelně a s logickou návazností. Nezapomněla uvést příklady z reálného života, jak profesního, tak soukromého, a dokonce se jí podařilo podnítit i diskuzi, což při školení na dálku není lehký úkol. I díky tomu jsem si z tohoto školení mnoho odnesl a byl schopen jej aplikovat do své pracovní náplně prakticky druhý den. Pokud se znovu naskytne příležitost využít tohoto školení na nová témata, rád ji znovu využiji.”

Termíny programu

Program bude probíhat v následujících termínech

1. 19.4.2024 10.30 - 12.00

Cena

750 Kč bez DPH / účastník

Forma kurzu

  • online, aplikace ZOOM
  • účastníci obdrží e-mailem odkaz, po kliknutí na odkaz se připojí ke schůzce, v níž kurz probíhá, k dotazování mohou použít chat ve schůzce či mikrofon

REGISTRACE je možná nejpozději do 17 hod. den před konáním kurzu. Později negarantujeme možnost přihlášení.

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA společnosti POSITIVE
Účastníci:
Jméno E-mail Pozice
V případě technických potíží se zadáním objednávky se obraťte na monika.putalova@positive.cz,
děkujeme Vám.
Rezervace se řídí obchodními podmínkami, které naleznete ZDE.
Potvrzením rezervace souhlasíte se zpracováním osobních údajů. ZDE.