Otevřené programy

Online kurz Jednání s manipulujícím klientem/kolegou

Dobře připravený, s rozvahou manipulující klient nebo kolega představuje jednu z nejvíce zatěžujících a také destruktivních situací. Nezvládnutá manipulace ničí psychiku pracovníků komunikujících s klienty a rozvrací mezilidské vztahy uvnitř organizací. Umět zvládnout manipulujícího člověka, ale současně se i sám / sama k manipulaci neuchylovat, je základní dovedností nutnou pro profesní i soukromý život.

Cílová skupina

Pro všechny pracovníky.

Cílem kurzu

Zachovat si vlastní sebeúctu, aniž bychom ji snižovali klientovi. Být laskavý/á k lidem a tvrdý k věci. Nenechat si podsouvat pocity viny či strachu. Umět zvolit přiměřený přístup a vyhnout se agresi i pasivitě.

Obsah

  • Rozpoznat manipulaci
  • Vyhnout se vlastnímu manipulativnímu chování
  • Zůstat emočně vnímavý
  • Být čitelný a sebevědomý
  • Umět využívat asertivní techniky přiměřeně konkrétní situaci
  • Odstupňovat tvrdost úměrně nátlaku

Lektor

Lucie Idel Nachtigalová je zkušená senior lektorka, její tréninky jsou ceněny především pro svou praktičnost a interaktivitu, kterou se snaží zachovat v maximální možné míře i v online prostředí.

Do společnosti POSITIVE přišla před 16 lety z pozice manažerky klientského centra významné telekomunikační společnosti, kde vedla tým cca 200 lidí. Jako lektorka se specializuje na manažerské a prodejní dovednosti, vede projekty pro nejnáročnější zákazníky a její zpětná vazba od účastníků je trvale výborná.

Hodnocení účastníka předchozích online kurzů:

“Díky naší společnosti (Arval CZ s.r.o.) jsem měl možnost zúčastnit se vzdělávacího online kurzu od spol.  POSITIVE s.r.o. Vzhledem k situaci s Covid-19 měl být kurz veden formou webex meetingu, a protože upřednostňuji živá školení, neměl jsem velká očekávání. Ovšem po absolvování první etapy s hlavním tématem “pohledávky”, byla pro mne možnost využít i navazujících kurzů “asertivity” a “jednání s manipulujícím člověkem” jasnou volbou. Lektorka vše vysvětlovala srozumitelně, pochopitelně a s logickou návazností. Nezapomněla uvést příklady z reálného života, jak profesního, tak soukromého, a dokonce se jí podařilo podnítit i diskuzi, což při školení na dálku není lehký úkol. I díky tomu jsem si z tohoto školení mnoho odnesl a byl schopen jej aplikovat do své pracovní náplně prakticky druhý den. Pokud se znovu naskytne příležitost využít tohoto školení na nová témata, rád ji znovu využiji.”

Termíny programu

Program bude probíhat v následujících termínech

1. 26.4.2024 11.00 - 12.30

Cena

750 Kč bez DPH / účastník

Forma kurzu

  • online, aplikace Webex
  • účastníci obdrží e-mailem odkaz, po kliknutí na odkaz se připojí ke schůzce, v níž kurz probíhá, k dotazování mohou použít chat ve schůzce či mikrofon

REGISTRACE je možná nejpozději do 17 hod. den před konáním kurzu. Později negarantujeme možnost přihlášení.

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA společnosti POSITIVE
Účastníci:
Jméno E-mail Pozice
V případě technických potíží se zadáním objednávky se obraťte na monika.putalova@positive.cz,
děkujeme Vám.
Rezervace se řídí obchodními podmínkami, které naleznete ZDE.
Potvrzením rezervace souhlasíte se zpracováním osobních údajů. ZDE.