Reference
Společnost: DPD CZ, s. r. o.
Téma programu:
Vzdělávání obchodního oddělení a manažerských dovedností
Referenční osoba:
Lucie Pavlicová, HR Generalist

Se společností Positive jsme navázali spolupráci v roce 2005. Intenzivně spolupracujeme již 2 roky na komplexním vzdělávacím projektu pro pracovníky všech úrovní našeho obchodního oddělení, kdy nám společnost Positive vyšla maximálně vstříc, co se týče termínů, obsahů školení a hlavně organizací školení, kterou komplexně zajistila. V letošním roce jsme upravili kompetence a pracovní náplně v obchodním oddělení, společnost Positive velmi rychle na novou situaci zareagovala a připravila nám školení šité na míru. V tuto chvíli nám Positive zajišťuje celkové proškolení všech obchodníků a do budoucna připravujeme i školení na manažerské dovednosti pro vedoucí pracovníky provozu. Na společnosti Postive nejvíce oceňujeme její flexiblitu, maximální vstřícnost a široký záběr témat školení.

 

Téma programu: Projektové řízení
Referenční osoba: Lucie Pavlicová, HR Generalist

„Se společností Positive spolupracujeme na dlouhodobém vzdělávání našich zaměstnanců
z obchodního oddělení a zákaznického servisu. Na základě dobrých zkušeností jsme se na ně obrátili s poptávkou na jednodenní školení Projektového řízení, kde by se účastníci z různých oddělení dozvěděli základy a postupy „jak na to“.

I když byl náš požadavek náročný na realizaci v jednom dni, byl firmou Positive zpracován rychle, kvalitně, s potřebnými materiály ke školení. Lektorka je profesionál z praxe, prokládala teorii užitečnými poznatky a příklady z praxe, takže závěrem se všichni zúčastnění do svých projektů vrhli s nadšením a požadavkem na navazující školení.“