Akce

Snídaně s KOVYM

Protože byl v květnu youtuber KOVY nejlépe hodnoceným řečníkem akce Zapomeňte na mileniály, přichází GENERACE Z!, rozhodli jsme se dát mu znovu prostor vystoupit.

19. 9. 2018 se tedy stal hostem naší Snídaně. Opět potvrdil své výborné řečnické dovednosti, svou bystrost a široký rozhled. Hravě si poradil i s různorodými otázkami od účastníků. Věříme, že každý, kdo se zúčastnil, už chápe, proč počet jeho followerů na YouTube převyšuje 760 000. Generaci Z představil trefně a vtipně zároveň. Snídaně S KOVYM byla zkrátka skvělá. :-)

Děkujeme za skvělé občerstvení společnosti Bageterie Boulevard a kavárně Atlas.

Rádi bychom Vás pozvali na naši další inspirativní akci, kterou bude SETKÁNÍ S INSPIRACÍ aneb jak si udržet zaměstnance? 1. 11. 2018. Jako jedna z řečníků vystoupí country HR Manager pro střední Evropu ze společnosti Amrest, Jana Halíček. Amrest provozuje značky jako KFC, Starbucks, Burger King ad. Zaměstnávají více než třetinu lidí věkově spadajících do „zetek“. Průměrný věk ve firmě je 23 let. Nábor se jim daří, dokonce dokáží snižovat fluktuaci. Zajímá Vás, jak to dělají?

Na akci se dále budete moci setkat s Tomášem Ervínem Dombrovským z LMC, Jaroslavou Raisovou z Letiště Praha a Šimonem Pánkem z Člověka v tísni.

Těšíme se na Vás v listopadu!

Tým POSITIVE