Akce

Snídaně s Davidem Fialou, Kantar CZ

12. června proběhla v unikátním prostředí Konírny italské restaurace Wine Food Market na Smíchově naše další inspirativní Snídaně s hostem.

Hostem byl David Fiala, Chief Commercial Officer z výzkumné agentury Kantar CZ, který představil výsledky studie LifeStyle 2018 o životním stylu a postojích Čechů. Tuto studii provádí Kantar CZ (dříve Kantar TNS a Kantar Millward Brown) v pravidelných cyklech dlouhodobě.

David byl jedním z nejlépe hodnocených řečníků naší konference ZÁKAZNÍK 2030, která se konala v březnu. Stejně jako tam, i na Snídani zaujal účastníky jak zajímavým obsahem prezentace, tak živým a zábavným projevem. David se věnuje marketingovému výzkumu více než 20 let a potvrdil, že je zkušeným a nadšeným odborníkem. Nabídl inspirativní pohled na segmentaci populace podle životního stylu, která se dá aplikovat jak na zákazníky, tak na zaměstnance.

Kromě zajímavého pohledu na segmentaci dnešní české populace jsme se také dozvěděli, jak je to i v sousedních zemích (Slovensko, Rakousko, Polsko),  jaký je životní styl v „pražské bublině“ z pohledu Pražáků a mimopražských a jak personalisté vnímají aktuální situaci ve firmách a na trhu z pohledu zaměstnavatelů a zaměstnanců. Jak zaměstnavatelé vnímají angažovanost, motivaci, fluktuaci, generační rozdíly a na druhou stranu co nejvýše hodnotí zaměstnanci, jak vnímají různé benefity a práci pro své zaměstnavatele.

Děkujeme Davidovi za inspirativní ráno!