Akce

Setkání s inspirací aneb KREATIVITA v byznysu

Ve středu 27. ledna 2016 se konalo již páté Setkání s inspirací, tentokrát na téma KREATIVITA v byznysu. Naše pozvání přijali hosté: pan Akad. arch. David Vávra, architekt, herec, spoluzakladatel divadla Sklep, spisovatel, scénárista a příležitostný básník, pan Ladislav Trpák, snílek a vizionář, bývalý sprinter a úspěšný podnikatel v internetovém byznysu, spolumajitel ZOOT.cz a paní Mgr. Monika Nevolová, psycholožka, certifikovaná koučka, lektorka improvizace a storytellingu, autorka konceptu Umění v práci.

Během jejich vystoupení v dopoledním programu jsme se mimo jiné dozvěděli, jak se dá kreativita aktivně rozvíjet, co k tomu potřebujeme, co nám v tom brání, jak je důležité bourání stereotypů a trénink propojení mozkových hemisfér. V byznysu je pro rozvoj kreativity klíčové bezpečné prostředí, kde se lidé nemusí bát chybovat, a stanovení limitů, v rámci kterých tvoříme. Na závěr dopoledního programu měli účastníci prostor na živou diskuzi, kdy čerpali inspiraci z osobní zkušenosti řečníků.

V odpolední části jsme měli možnost vyzkoušet si některá cvičení a techniky na rozvoj kreativity v rámci dvou interaktivních workshopů: Myslete mimo zajeté koleje s Mgr. Jitkou Štádlerovou a Probuďte svou kreativitu s Mgr. Monikou  Nevolovou. Bližší informace k OTEVŘENÝM PROGRAMŮM získáte proklikem na témata interaktivních workshopů. 

Těšíme se na další zajímavé setkání s Vámi.

Tým POSITIVE