Akce

SETKÁNÍ S INSPIRACÍ aneb když FIRMA ROSTE, 30. 11. 2017

Co přináší růst a co se děje ve firmách, které rostou, jsme měli příležitost diskutovat minulý čtvrtek 30. 11. 2017. O své zkušenosti se s námi podělili čtyři hosté z různých firem, akce proběhla v unikátním prostředí KONÍRNY Wine Food Marketu.

Co podělal ZOOT mezi stým a šestistým zaměstnancem, jsme se dozvěděli od Michaly Stražovské, Happiness Managerky.  Internetový zázrak s oblečením a výdejnami radosti, jedna z nejrychleji rostoucích technologických firem v Evropě, vědomě pracuje na udržení zdravého poměru mezi svobodou a odpovědností, zapojuje kreativní nástroje na udržení firemní kultury, hodnot, nicméně chápe, že dle jejich slov už to není „taková prdel“ a je třeba někdy i procesůJ. Specifické prostředí růstu IT firmy vtipně představil Josef Vašica, výkonný ředitel a spolumajitel IT společnosti DCIT, který svůj vstup zaměřil především na generaci mileniálů, mezigenerační rozdíly a svůj pohled, jak to manažersky zvládnout. Výjimečný příběh růstu firmy z obýváku rodinného domu v Čimelicích do top retailu nám představila paní Jaroslava Valová, zakladatelka společnosti SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ, jíž se podařilo od základů vybudovat obrovsky úspěšnou značku, kterou zná snad každý z nás. Tato obdivuhodná dáma zaujala skromností, přirozeností, moudrostí a životním nadhledem.  Pan Viktor Trdlica, obchodní ředitel společnosti STAHLGRUBER CZ, se s námi podělil o zkušenost růstu firmy díky fúzi. Popsal nám, jak může fungovat spojení dřívějších konkurentů, z nichž se náhle stali kolegové.

Setkání pokračovalo moderovanou diskusí řečníků s účastníky akce, kteří kladli dotazy na témata, jež je nejvíc pálí – či jen čistě zajímají. Završení přinesl oběd připravený italským kuchařem přímo před našima očima…

O akci napsali ZDE.

A protože se rok chýlí ke konci, začínáme se chystat na ten příští i s mnoha předsevzetími - jak jinak, než lépe, zdravěji a radostněji :-). Budeme proto rádi, když se k nám přidáte 23. 1. 2018 na SNÍDANI S HOSTEM, jímž tentokrát bude paní doktorka Marie Skalská, která nám poradí, jak BÝT FIT po celý rok 2018!