Akce

Oslava 18. narozenin POSITIVU 2013

Letošní narozeninová oslava společnosti POSITIVE byla trochu odlišná od předchozích narozenin. POSITIVE oslavil již 18. narozeniny a tímto vstupem do dospělosti připravil pro své klienty také novinku pro letošní rok - exluzivní leadership seriál "V HLAVNÍ ROLI VY!" v netypickém prostředí v kině MAT. Před samotnou narozeninovou oslavou proto proběhlo dvouhodinové představení seriálu, kterého se ujali průvodci celého seriálu - Blažena Mačáková a Heinrich Homola.

Nechyběli také hosté jednotlivých dílů. Hostem 1. dílu "Sám sobě režisérem aneb Osobní leadership" je několikanásobný medailista z OH a MS ve veslování - Václav Chalupa. Martin Vasquez, který je mimo jiné spoluzakladatelem České improvizační ligy a hostem 3. dílu "V kůži scénáristy aneb Kreativita a Inovace", nám představil několik zajimavých improvizačních cvičení.

V další části probíhala již narozeninová oslava s našimi klienty, raut, slavnostní nakrojení dortu a promítání filmu SAMSARA. Děkujeme všem za účast a věříme, že se s Vámi znovu setkáme na další akci naší společnosti!

Zájemci o leadership seriál "V HLAVNÍ ROLI VY!" mohou kontaktovat producenta a štáb - zde. Těšíme se na vás!