Akce

Ochutnávkové odpoledne "ZDRAVÍ ZAMĚSTNANCI = VÝKONNÁ FIRMA"

Na začátku roku představila společnost POSITIVE ochutnávku dvou nových programů pod názvem „ZDRAVÍ ZAMĚSTNANCI = VÝKONNÁ FIRMA“. Akce se konala v nových prostorách POSITIVE, 4D Center na ul. Koďanská 46, kde mohli účastníci strávit odpoledne společně s našimi zkušenými lektory Mgr. Janem Königem, fyzioterapeutkou Mgr. Pavlou Sýkorovou a somatickým koučem a výživovým poradcem Mgr. Robertem Stuchlíkem. 

Účastníci získali praktické rady, jak zlepšit pracovní výkonnost, koncentraci a fyzickou i psychickou kondici, snížit nemocnost a stres a naučit se předcházet potížím pohybového aparátu. Po zahájení ochutnávkového odpoledne majitelkou POSITIVE Ladou Haisovou nám lektoři ukázali kompenzační a relaxační cviky, jak je prakticky aplikovat do každodenního pracovního života a také nás vyzkoušeli z ergonomie pracovního prostoru. Po zdravém coffee-breaku se tematicky ke slovu dostal somatický kouč pan Stuchlík. V této části ochutnávky zazněly tipy a rady ke stravě, osobní výkonnosti a získání energie přijetím vhodných potravin.

Ochutnávkového odpoledne se zúčastnili zástupci firem Škoda Auto, Česká spořitelna, Generali Pojišťovna, DM Drogerie, Penzijní společnost České pojišťovny, Stahlgruber CZ a další.