Akce

Ochutnávkové dopoledne ROLE MANAŽERA V OBDOBÍ ZMĚN

Změna je všude kolem nás a ve společnostech se řeší dnes a denně. Jaká je role manažera při těchto změnách nám přišel v pátek 29. 4. 2016 přiblížit sympatický host pan Josef Vašica, výkonný ředitel a spolumajitel IT společnosti DCIT, a.s. Mluvil nejen o tom, jaké manažery dnes potřebuje IT firma a jaké manažerské chování vyžaduje období změn, ale také například o rozvojové práci s teamleadery a top managementem. Jeho vstup byl velmi přínosný a jsme moc rádi, že přijal naše pozvání.

Během dopoledne proběhla ochutnávka z tréninku, tentokrát na téma Vedení lidí a motivace, kterou představila lektorka společnosti POSITIVE paní Lucie Nachtigalová. Cílem ukázky bylo seznámit účastníky s tím, jak se mění role manažera v období změn, které role jsou žádoucí a které zakázané. Mluvili jsme také o tom, jaké vlivy roli manažera formují. Část ukázky byla zaměřena na velmi častou situaci, kdy se „odborník“ ocitne v roli manažera.

Děkujeme všem zúčastněným za účast a výbornou atmosféru a věříme, že si z našeho „Ochutnávkového dopoledne“ odnesli spoustu nových informací, praktických rad a inspirace. Těšíme se na další setkání.

Ochutnávkového dopoledne se zúčastnili zástupci firem: AIG, ČSOB, e4t electronics for transportation, EDYMAX SE, Generali Pojišťovna, Hotelová škola Poděbrady, Provident Financial, Raiffeisenbank, Renault, RWE, SEFIRA, Shell