Akce

Ochutnávka nového programu "Pozitivní myšlení pro práci i pro život"

Na začátku března představila společnost POSITIVE ochutnávku z nového programu „Pozitivní myšlení pro práci i pro život“.

Akce se konala v příjemných prostorách hotelu EA Embassy, kde mohli účastníci strávit společně odpoledne s našimi zkušenými lektory Mgr.Blaženou Mačákovou, Mgr. Jitkou Štádlerovou a Mgr. Petrem Růžičkou, kteří nám ukázali, jak lze ve stále častějším shonu a stresu také jinak pohlížet na svět, vnímat své okolí a pozitivněji zvládat každodenní překážky v pracovním i osobním životě. Zabývali jsme se tématy jako je síla přítomného okamžiku –„tady a teď“, mentalitou úspěchu, mentalitou hojnosti či metodou Appreciative Inquiry. O své zkušenosti a dojmy z již realizovaného programu Pozitivní myšlení, se s námi přišla podělit i zástupkyně  klienta Radka Carrion z ČSOB.

Na závěr nechyběla živá diskuze, kde pozvaní hosté s lektory sdíleli své myšlenky, názory a pocity z celého setkání. Příjemnou tečkou za celým odpoledním programem byla degustace vynikajících vín pod taktovkou sommeliera Martina Matuly.

Děkujeme všem za příjemné pozitivní odpoledne, potěšila nás velká účast a příště opět nashledanou!

Tým POSITIVE