Akce

Jsme partnerem konference RESTART MYŠLENÍ 15. 6. - vstup pro Vás se slevou 1000 Kč!

Potřebujete nový impuls? Restart?

Na restart ale člověku schází čudlík, na restart člověk potřebuje inspiraci! 

Přijďte si pro ni, přijďte si poslechnout příběhy osobností, které jen tak nepotkáte. 

Zveme Vás na 5. ročník konference Restart myšlení se spoustou unikátních hostů.

KDY A KDE?

15. června 2017 od 9:00 – 18:30 hodin v Tresor Club na adrese Vinohradská 25/35, Praha 2.

HOSTÉ

Vystoupí šéfkuchař, gastronom, podnikatel a moderátor populárního pořadu Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich. Toho si lidé i díky jeho pořadu představují jako postrach méně prosperujících podniků. On sám to rezolutně odmítá, protože se podle svých slov snaží pomoci, a ne z lidí dělat idioty. Jaderná fyzička a čerstvě i politička Dana Drábová promluví o skloubení svých různorodých povinností a zájmů, sportovní rybář a dobrodruh Jakub Wágner zase o cestování, extrémních situacích a adrenalinu.

Dalšími z hostů budou světoznámá módní designérka Alexandra Monhartová, spisovatel a osobní poradce Pavel Vosoba, herečka a zpěvačka Lucie Brychtová, která si své místo v náročné branži udržela i po změně pohlaví, podnikatelka a zakladatelka Siko koupelny Jaroslava Valová nebo sedminásobný mistr ČR v karate Pavel Moric, který zároveň učí studenty podnikat a podnikatele úspěšně se rozvíjet. Vědkyně Anna Fučíková dokáže, že i dyslektik a dysgrafik může dělat špičkovou fyziku. Britský policista a držitel Řádu Britského impéria Petr Torák pak pohovoří o budování své kariéry a pomoci komunitě romské národnosti navzdory.

Kompletní program a další informace najdete zde:


CENA A REGISTRACE

Při registraci uveďte slevový kód "POSITIVE" a získáte slevu 1 000 Kč!
Při registraci do 15. 5. po uplatnění slevy bude cena vstupenky pro Vás neuvěřitelných 2 400 Kč vč. DPH, od 16. 5. pak 3 000 Kč vč. DPH. 

Registrace ZDE.