Akce

Zapomeňte na mileniály, přichází GENERACE Z!, 22. 5. 2018 (9-13 hod.)

 
Generace Z ve věku 16-22 let nebo také iGenerace, generace skloněných hlav, generace mladých zpovykaných fracků, kteří si ničeho neváží, nechtějí moc pracovat, všechno chtějí hned! Nebo generace zvídavých, hledajících smysluplnost a chovajících se podle doby, do které se narodili? Jací jsou doopravdy? Co je motivuje, co je zajímá, jaké mají hodnoty, čím je můžeme oslovit a získat jako zaměstnavatel nebo jako rodič? Máme pro Vás čísla, porovnání se světem, pohled Zetek, pohled zaměstnavatele i pohled novináře a spisovatele.
 
 
Senta Čermáková Senta Čermáková, Deloitte
Director, Brand & Strategic Innovations, Deloitte

Senta je úžasná žena, která ve Vás zanechá stopu. Její nadšení je až nakažlivé. Patří k nejvýše postaveným českým manažerkám ve světě, od loňska hájí barvy poradenské společnosti Deloitte. Čtvrtstoletí působila ve společnosti Hewlett Packard, naposled jako ředitelka globálních zákaznických programů. Ve 2011 byla jako první žena v ČR zvolena Manažerem roku 2010. Vystudovala Fakultu elektrotechnickou ČVUT, specializace biokybernetika. Jejím cílem v Deloitte je mimo jiné lákat do firmy nadějné talenty ze středních škol a univerzit a prezentovat firmu jako atraktivního zaměstnavatele. A to se jí daří, Deloitte aktuálně získal první místo ve studentském hlasování v anketě top zaměstnavatel v poradenství. Čím Deloitte boduje u uchazečů o práci z generace Z?

Karel Kovář Karel Kovář alias KOVY, youtuber a vlogger
Zástupce generace Z a její významný influencer, youtuber a vlogger. Inteligentní, bystrý, pohodový mladík, jehož videa doporučíte sledovat Vašim dětem!

Kovyho na jeho internetovém kanálu na YouTube sleduje již více než 600 000 uživatelů. Mohlo by se mu přezdívat český John Oliver generace Z! Ten je také jeho vzorem. Kovy se ve svých videích věnuje aktuálnímu dění, společenským tématům či politice, která se divákům snaží přiblížit zábavnou formou.
V roce 2016 jej časopis Forbes označil za 17. nejvlivnějšího Čecha na sociálních sítích a o rok později se v tomtéž médiu umístil na 20. místě prestižního žebříčku „30 pod 30”, který představuje 30 nejtalentovanějších Čechů do 30 let. Loni vydal knihu. O čem? Ovšem.
 
Eva Veisová Eva Veisová, Ipsos
Výkonná ředitelka Ipsos UU, divize zaměřené na kvalitativní výzkumy a insighty

Eva se v oblasti výzkumu trhu pohybuje již více než 20 let a má bohaté zkušenosti s kvalitativním i kvantitativním výzkumem ve většině výzkumných oblastí (např. FMCG, finance, retail, IT, telekomunikace, automotive). Působí jako facilitátorka workshopů, moderátorka a konzultantka.
Působí jako lektorka výzkumu trhu na Karlově univerzitě, Západočeské univerzitě v Plzni a VŠE v Praze. Před nástupem do Ipsosu byla ředitelkou Synovate ČR a SR a byla předsedkyní Sdružení agentur pro výzkum trhu SIMAR. Eva má doktorský titul v oboru Sociologie se specializací na metodologii výzkumu z Univerzity Karlovy v Praze.
 
Erik Tabery Erik Tabery, Respekt
Známý český novinář a komentátor politicko-společenského dění, od 2009 šéfredaktor týdeníku Respekt.

Erik píše především domácí politické komentáře. V roce 2003 obdržel cenu Novinářská křepelka pro žurnalisty do 33 let. V únoru 2009 získal Cenu Ferdinanda Peroutky a o dva roky později i Novinářskou cenu. Je autorem knih „Vládneme, nerušit“ (získal za ni prestižní cenu Toma Stopparda) a „Hledá se prezident“. Podle první z nich byl natočen dokumentární film, který získal cenu Trilobit. Je autorem námětu k dokumentu „Tady je Šloufovo“ či k dokumentárnímu seriálu „Generace nula“. V srpnu 2017 mu vyšla kniha „Opuštěná společnost“, ve které významnou kapitolu věnuje mladé generaci, její roli historicky a dnes.
 
 

 

Program

  08:30 - 09:00   Registrace, ranní káva, zahájení  
  09:00 - 09:30   Eva Veisová, Ipsos
  • Prezentace aktuální studie o Generaci Z
  • Jaká je generace Z u nás a ve světě? Co říkají čísla?
 
  09:30 - 10:00   Kovy (Karel Kovář), youtuber a vlogger
  • Z - kdo jsme, co chceme a co nabízíme
  • Sdílím, tedy jsem
 
  10:00 - 10:30   Senta Čermáková, Deloitte
  • Jak zaujmout mladou generaci jako zaměstnavatel?
  • Jak probudit talent?
 
  10:30 - 11:00   Coffee break  
  11:00 - 11:30   Erik Tabery, Respekt
  • Mladá generace ve společnosti historicky a dnes
 
  11:30 - 12:15   Panelová diskuze  
  12:15 - 13:00   Oběd a networking
Autogramiáda
  • Opuštěná společnost, autor ErikTabery
 
 
 
 

Místo konání

 
  Kino Atlas, Sokolovská 371/1, Praha - Florenc  
 
 
 

Ceník a registrace

 
  Cena za program 2 900 Kč / 1 osoba  
  SLEVA 15 % pro 3 a více osob 2 400 Kč / 1 osoba  
Cena je uvedena bez DPH a zahrnuje občerstvení včetně oběda.
 
 
Partneři akce:
 
   

 

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA


Účastníci:
Jméno E-mail Pozice
V případě technických potíží se zadáním objednávky se obraťte na lucie.tokarykova@positive.cz,
děkujeme Vám.
Rezervace se řídí obchodními podmínkami, které naleznete ZDE.